Zadzwoń do nas (+48) 783 784 715

O nas

O nas

„Józefów Sad” Sp. z o.o.

została założona w 2008 r.
przez 8 sadowników, którzy potrzebę powołania grupy producenckiej widzieli już wiele lat wcześniej. Poznali się w trakcie prowadzenia wieloletniej działalności produkcyjnej oraz współpracy przy sprzedaży owoców wyprodukowanych w swych gospodarstwach. Powołanie wspólnej firmy poprzedzili wieloma spotkaniami, na których rozważali kierunki jej działania oraz przygotowania zaplecza umożliwiającego profesjonalną obsługę i funkcjonowanie firmy. Było to pierwsze przedsięwzięcie tego typu w rejonie Opola Lubelskiego.
Jakość produktów 100%
Doświadczenie 100%

Obecnie nasza Organizacja Producencka skupia 140 gospodarstwa o łącznej powierzchni upraw sadowniczych ok. 1100 ha. Dotychczasowa działalność umożliwiła nam ulokowanie się na rynku jako wiarygodny i rzetelny dostawca owoców spełniających wymagane standardy oraz oczekiwania i potrzeby klientów. Pomogły w tym doświadczenie i ustalona marka rynkowa owoców produkowanych przez członków „Józefów Sad” Sp. z o.o. Dla profesjonalnego przygotowania i podania na rynek owoców o najwyższej jakości zrealizowaliśmy szereg inwestycji, z których najbardziej istotną jest budowa nowoczesnego centrum logistyczno-magazynowego wyposażonego w sortownicę jabłek marki Aweta.

Opinie naszych klientów

Testimonials

Znam kilku rolników / sadowników którzy przynależą do inicjatywy, jestem pełna podziwu i zaangażowania w produkcję na najwyższym poziomie. Życzę sukcesów.

Sylwia

Sylwia

Kupuję już od wielu lat owoce z sadów Juzefów – zawsze najwyższa jakość. Cała rodzina korzysta z dobrodziejstw naszego regionu! Życzymy sukcesów.

Milena

Milena

Nasza firma długotrwale współpracuje z “Józefów Sad”, jest to kontrahent którego mogę polecić każdemu. Zaplecze techniczne pozwala dostarczyć produkt najwyższej jakości.

Anna

Anna